Zakończenie roku szkolnego
Maluszki po raz pierwszy miały okazję zademonstrować rodzicom swoje umiejętności recytatorsko-muzyczne na sali gimnastycznej. Na widowni zebrali się również rodzice i dzieci z grupy drugiej, które mocno wspierały swoich młodszych kolegów i koleżanki. Entuzjastyczny aplauz całej widowni dodawał im animuszu. Po zakończonych występach dzieci wraz z rodzicami udały się na słodko-witaminkowy poczęstunek. Każde dziecko otrzymało książkę "O wilku i siedmiu koźlątkach".
